Size bir kampanya haberimiz var!
    • info@abcorhansut.com
    • +90 530 221 73 23

Tereyağı - Aliba Çiftliği

Tereyağı

TEREYAĞI

 

Yemeklerin Tadına Aliba Tereyağı ile Varın

 

Türk mutfağında yemekleri güzelleştirmede önemli rol oynayan Aliba Tereyağı ile muhteşem yemekler hazırlayabilir, sofralarınıza lezzet katabilirsiniz. Sütlerin mayalandırma yöntemi ile olgunlaştırılmasıyla başlayan yolculuk, dinlendirildikten sonra yayıkların içine konulmasıyla devam ediyor. İçerisine eklenen soğuk suyla birlikte laktik asidin ortaya çıkmasıyla çalkalandıkça yağ molekülleri birbirine yapışıyor. Toplanan yağların yoğunlaşması ile de tereyağı ortaya çıkıyor. Kısacası tereyağı sütün yoğunlaşmış ve kıvam almış hali oluyor. Sütün tüm güzel ve yararlı yağlarını içinde bulunduruyor.

Aliba Çiftliğinin taptaze inek ve manda sütünden gelen lezzeti ve yüksek besin değerleriyle çiftliğimizden sofranıza en doğal şekliyle ulaşıyor; yemeklerinize, hamur işlerine ve kahvaltılara benzersiz bir lezzet katıyor. Mutfağınızda hazırlayacağınız eşşiz lezzette yemeklerinize, keklerinize, pastalarınıza, böreklerinize, kurabiyelerinize tarifsiz lezzetler bırakacak olan Aliba tereyağı mutfağınızın vazgeçilmez lezzetlerinden biri olacak. Tamamen doğal olarak beslenen inek ve mandalarımızın el değmeden sağılmasıyla birlikte hijyenik tesislerimizde pastörize edilip işlenen tereyağımız ile muhteşem yemekler hazırlayabilirsiniz. Tam kıvamında, lezzetli tatlar hazırlamak için Aliba tereyağı muhteşem aromasıyla doğru bir tercih. Doğallığıyla hem sizin hem ailenizin iyi beslenmesine katkıda bulanan Aliba Tereyağına www.alibaciftliği.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Otomotiv sektörünün duayeni ve Orhan Holding Onursal Başkanı İbrahim Orhan’ın Yenişehir’deki çiftliği, ünlü “manda kaymağı”nı “Aliba” markasıyla canlandırıyor. Çiftlik, kendi enerjisini üretmesi ve en yeni teknolojileriyle bölgeye örnek bir çiftlik.
  • Copyright © 2021 Aliba Çiftliği ® - Telif hakları tarafımızca saklıdır.