Size bir kampanya haberimiz var!
    • info@abcorhansut.com
    • +90 530 221 73 23

Yoğurt - Aliba Çiftliği

Yoğurt

YOĞURT

 

Katkısız yoğurdumuzun tadına bir de yakından bakın.

 

Sofralarımızın vazgeçilmesi, yemeklerimizin en sağlıklı tamamlayıcısı olan Aliba yoğurt ile sofralardan lezzet hiç eksik olmayacak.

Aliba yoğurtları Türkiye’nin en kaliteli ve en lezzetli sütlerinden elde edilir. Taze sütlerin el değmeden en hijyenik koşullarda işlenmesi ile sofralarımıza gelen Aliba yoğurt ürünleri her seferinde bol miktarda taze ve canlı maya ile mayalanır. Sütün doğal yapısı ve besin değeri bozulmadan mükemmel bir kıvam alır. Tazeliği ve doğallığı ile her evde sofraların vazgeçilmesi Aliba Yoğurt üretim tarihini üzerinde taşıyan ilk yoğurt olmasıyla bilinir. Kaymaklı, kaymaksız, tam yağlı süzme yoğurt çeşitleriyle Aliba yoğurt tam damak tadınızda. Besin değeri yüksek vitaminler ve mineraller, protein ve yağlarla zengin yoğurtlarımız beslenme açısından sağlıklı ve lezzetli bir tercihtir. En çok tüketilen süt ürünleri arasında olan yoğurt, soslarda ve tatlılarda da kullanılır. Süzme yoğurt daha koyu kıvamlı su oranı daha az olan yoğurttur ve genellikle salatalarda meze yapımında tüketilir. Manda yoğurdu, inek ve manda sütü harmanlanarak geleneksel yöntemlerle üretilir. İçeriğinde daha fazla kalsiyum ve protein bulunur. Ayrıca kolesterol oranı daha düşüktür. Tam yağlı yoğurt bağırsak florasını iyileştirir, vitamin ve minarel açısından çok zengindir.

İnsanların tükettiği gıdalar arasında önemli bir yeri olan Aliba yoğurtları, besin değeri kaybolmadan sofralarınıza ulaştırılır. Protein, kalsiyum, vitamin ve mineral kaynağı olan Aliba Yoğurdu sağlıklı beslenmenin değişilmez unsurudur. Aliba Yoğurt, benzersiz lezzeti, mükemmel kıvamı, tazeliği ve doğallığı ile evinizde aile sofralarınızda her öğünün vazgeçilmezidir. Bu enfes lezzet ile tanışmak için sizde hızlı ve güvenli bir şekilde www.alibaciftligi.com üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Otomotiv sektörünün duayeni ve Orhan Holding Onursal Başkanı İbrahim Orhan’ın Yenişehir’deki çiftliği, ünlü “manda kaymağı”nı “Aliba” markasıyla canlandırıyor. Çiftlik, kendi enerjisini üretmesi ve en yeni teknolojileriyle bölgeye örnek bir çiftlik.
  • Copyright © 2021 Aliba Çiftliği ® - Telif hakları tarafımızca saklıdır.